Brand a firemní identita

Silný brand vábí investory. Vizuální identita, které vás odliší od ostatních, vábí klienty. Vybudovat odolnou značku, která přežije v turbulentním prostředí dnešní doby, není snadné. Chce to hodně tvrdé práce, žádné chyby a chtíč uspět. Troufáte si na to sami?

HOUSTONE, POMOC!

Značka
v našem podání

Brand kam se podíváš

Je převeliká škoda, když si firma zaplatí nové logo, design… a pak to posere zabije třeba e-maily klientům, jejichž obsah pamatuje dinosaury. Firemní identita je komplexní a jednotná, od webu přes komunikaci na sociálních sítích až po tu nejtitěrnější vizitku.

Táhneme za jeden provaz

Spoustu práce zvládneme sami, tvorba firemní identity se ale bez vás neobejde. Ukážeme vám několik cest – na jakou se vydáte, je jen na vás. Ať už se rozhodnete jakkoli, budeme vám po celou dobu krýt záda, protože přesně od toho tady jsme.

Intimní identita

Firemní identita odráží to, jací jste. Není to jen moderní design, ale okno do duše vašeho businessu. Navrhujeme ji v souladu s vámi, začátkem je diskuze plná otázek z naší strany a odpovědí z té vaší. Zahrajeme si na psychologa, lehnete si u nás na gauč, zapálíme svíčky a rozebereme vás kousek po kousku… obrazně řečeno, samozřejmě.

Tik tak

Tvorba vašeho brandu nebude naše první rodeo. Jakkoli se jedná o proces, který chce svůj čas, chápeme, že i vy máte termíny. Jednotlivé kroky máme dokonale zmáknuté, a proto vám zpravidla dokážeme vyjít vstříc.

Co se teď bude dít

 1. 1

  Jakmile se nám ozvete, domluvíme si první business.

 2. 2

  Do týdne vám dáme vědět, kolik vás to celé bude stát.

 3. 3

  Po odsouhlasení kopneme do vrtule a začneme pracovat.

 4. 4

  Na týdenní bázi s vámi komunikujeme a bavíme se o jednotlivých krocích

  .
 5. 5

  Práce je hotová, vy jste happy, my jsme happy, všichni jsou happy.

Chcete pomoct se svým projektem?

Máte zájem s námi spolupracovat?