Brandové kampaně

Web máme hotový, marketingovou strategii taky. Víme, jaké jsou vaše cíle. Takže je na čase rozjet varieté a předvést kvalitní akrobacii – reklamní kampaně! Právě ty vás totiž vystřelí mezi lidi a řeknou jim, že jste tady a že jste boží. Umně zpracovaná kampaň je promyšlená po stránce obsahové, ale i finanční. Obsahově jsme jako divocí lvi, ale náklady na reklamu zkrotit umíme.

VYBALTE TO NA MĚ

Kampaně
v našem podání

Střílíme ostrýma

Průběh tvorby reklamní kampaně se hodně podobná tvorbě videa. Přemýšlíme nad ní konceptuálně, rozebíráme ji na kousíčky a ptáme se, jak bude působit na vaši cílovku. Snažíme se maximálně předvídat její průběh proto, aby finální vizuál kampaně precizně pálil na vytyčený cíl.

Milujeme čísla

Napsat dobrý text je jedna věc. Napsat dobrý text, který je plný klíčových slov, uctívá SEO a vyhledávače vábí jako siréna na moři, je věc druhá. A věcí třetí je grafika. Často řešíme ubrání jednoho písmenka tam a přidání druhého jinde. Prostě tak, aby byl web eňo ňůňo úplně všude.

Start → cíl

Jak už bylo jednou řečeno, nechceme zbytečné aktivity. Proto si na začátku každé kampaně jasně řekneme, jaký problém chceme kampaní řešit. Nejasně definovaný cíl kampaně jí totiž hází klacky pod nohy hned v samotném začátku.

Proč, proč, proč?

K čemu vlastně platit za reklamní kampaň? Předně tím přispíváte k budování vaší značky. Každá jedna online stopa, kterou za sebou zanecháte, se počítá. A právě díky kampaním si vás lidé lépe zapamatují, protože co si budeme nalhávat… denně na nás míří taková nálož reklam, že v mysli utkví jenom ty opravdu zajímavé.

Co se teď bude dít

 1. 1

  Jakmile se nám ozvete, domluvíme si první business.

 2. 2

  Do týdne vám dáme vědět, kolik vás to celé bude stát.

 3. 3

  Po odsouhlasení kopneme do vrtule a začneme pracovat.

 4. 4

  Na týdenní bázi s vámi komunikujeme a bavíme se o jednotlivých krocích

  .
 5. 5

  Práce je hotová, vy jste happy, my jsme happy, všichni jsou happy.

Chcete pomoct se svým projektem?

Máte zájem s námi spolupracovat?