Eventy

Rádi byste se s vašimi klienty nebo zaměstnanci potkali osobně? Vytvořili pro ně nezapomenutelnou událost, na které se budou skvěle bavit a ptát se, kdy bude další ročník? Eventy děláme moc rádi. Je to manažerská fušeřina, která nás ale nabíjí nesmírnou vesmírnou energií.

POJĎME SE O TOM POBAVIT

Eventy
v našem podání

Odpočiňte si

Stačí nám nastínit vaši představu, prozradit, co od eventu čekáte a koho chcete zaujmout. Zbytek si vezmeme na starosti my. Vymyslíme koncept, všechno naplánujeme a zkoordinujeme. Vaším jediným úkolem bude dobře se bavit.

Produktové eventy

Pipláte produkt, který má brzy spatřit světlo světa? Vymyslíme pro vás, jak ho co nejumněji představit publiku. Máme přehled o zahraničních trendech a zodpovědnosti za celou událost se nebojíme.

Zase ty plány

Nojo, bez nich to nepůjde. Eventy se umí finančně dost vymknout kontrole, proto děláme absolutní maximum proto, aby se to zrovna nám nikdy nestalo. Předem si ujasníme budget, kterého se posvátně držíme.

Firemní akce

Ukažte vašim zaměstnancům, jak moc si jich vážíte ještě před tím, než vám oni ukážou záda. To oni jsou nositeli vaší firemní kultury a denně pro vás makají. Víme, jak vybrat správný teambuilding stejně jako umíme vyšvihnout elegantní firemní večer.

Co se teď bude dít

 1. 1

  Jakmile se nám ozvete, domluvíme si první business.

 2. 2

  Do týdne vám dáme vědět, kolik vás to celé bude stát.

 3. 3

  Po odsouhlasení kopneme do vrtule a začneme pracovat.

 4. 4

  Na týdenní bázi s vámi komunikujeme a bavíme se o jednotlivých krocích

  .
 5. 5

  Práce je hotová, vy jste happy, my jsme happy, všichni jsou happy.

Chcete pomoct se svým projektem?

Máte zájem s námi spolupracovat?