Foto & Video

Dnešní divák má rád dynamiku, příběh a tah na branku. Video je nesmírně silným vizuálním prvkem, který dokáže beze slov čapnout za srdce a za zvuků epických tónů ho vyrvat z hrudi. Dobře zpracovaný spot v kombinaci s kvalitními fotografiemi působí na klienta jako záruka toho, že je o jeho business pečováno jako v luxusním marketingovém salónu.

NEVÁHÁM A TOČÍM S VÁMI

Vizuál
v našem podání

Omnichannel

Protože rádi vyhráváme, nikdy nebojujeme na jediné frontě. Na cílovku pálíme ze všech stran, nenápadnými, leč přesnými střelami. Soulad marketingových aktivit je samozřejmostí a nutností, proto téměř vždy verbujeme do boje i video a fotky tedy budou vždy ladit a doplňovat marketingovou strategii.

Pasy máme

Rádi tvoříme originální obsah. Je malinko dražší než fotky z fotobanky, ale návratnost je jistá. Není pro nás problém vycestovat za hranice naší krásné vlasti a sesbírat smysluplný materiál na místech, která se pro vaši kampaň hodí nejvíc.

Vždycky autenticky

V reklamním spotu z vás nebudeme dělat něco, čím nejste. Dokážeme citlivě vyzdvihnout silné stránky a upřímně/kreativně/vtipně zobrazit myšlenku vašeho podnikání. Reklamnímu plátnu se meze nekladou. Zvládáme všelijaké variace formátů, na kterých vždy spolupracujeme s lidmi, kteří videu opravdu rozumí.

Nevaříme z vody

K tvorbě videa přistupujeme s posvátnou úctou. Protože málokterý formát je tak citlivý na špatné provedení jako právě video. Dobrá myšlenka nestačí, je zapotřebí citlivé režie, která ukočíruje celý proces tvorby tak, aby na konci nezbylo nic méně než naprostý… wow efekt.

Co se teď bude dít

 1. 1

  Jakmile se nám ozvete, domluvíme si první business.

 2. 2

  Do týdne vám dáme vědět, kolik vás to celé bude stát.

 3. 3

  Po odsouhlasení kopneme do vrtule a začneme pracovat.

 4. 4

  Na týdenní bázi s vámi komunikujeme a bavíme se o jednotlivých krocích

  .
 5. 5

  Práce je hotová, vy jste happy, my jsme happy, všichni jsou happy.

Chcete pomoct se svým projektem?

Máte zájem s námi spolupracovat?