Sociální sítě

Sociální sítě, kterým v našem interním žargonu přezdíváme socky, ždímají z followerů dopamin a budují u nich regulérní závislost. Je to vaše denní iterace s klientem, mnohdy uvolněná a vždy dobře naladěná. Na sockách budujete svou image a je záhodno přistupovat k jejich tvorbě seriózně. Udržet si followera je totiž těžší, než kdy dřív. A ztratit jej… tušíte sami, moc práce to nedá.

NALÁKALI JSTE MĚ

Sociální sítě
v našem podání

Milujeme plánování

Jakkoli je dobré reagovat na aktuální dění a v postování na sítích být občas pohotovější než bulvární tisk, obecně se snažíme plánovat na měsíce dopředu. Jednou měsíčně vám tedy do mailu přistane tzv. postage plán na další měsíc a vy můžete jít v klidu spát s vědomím, že máte o všem přehled.

Obsah, který baví

Sociální sítě jsou burzou, na které jako protřelí trhovci obchodujeme s pozorností vašich potenciálních zákazníků. Ti jsou zpravidla zvyklí na ledacos a jen tak něco jejich oko nezaujme. Proto se snažíme do postů vkládat i nějakou další přidanou hodnotu, kterou zvyšujeme vaši atraktivitu.

Bez cíle není začátku

Asi se budeme opakovat, ale dokonce ani na sítích neděláme nic bezúčelně. Nebavíme vaše publikum přiblblými křížovkami ani každý rok nerecyklujeme stejný post na Valentýna. Netlačíme na pilu a zároveň u každého postu přesně víme, proč ho pouštíme ven.

Unikátní sítě

K čemu vlastně platit za reklamní kampaň? Předně tím přispíváte k budování vaší značky. Každá jedna online stopa, kterou za sebou zanecháte, se počítá. A právě díky kampaním si vás lidé lépe zapamatují, protože co si budeme nalhávat… denně na nás míří taková nálož reklam, že v mysli utkví jenom ty opravdu zajímavé.

Co se teď bude dít

 1. 1

  Jakmile se nám ozvete, domluvíme si první business.

 2. 2

  Do týdne vám dáme vědět, kolik vás to celé bude stát.

 3. 3

  Po odsouhlasení kopneme do vrtule a začneme pracovat.

 4. 4

  Na týdenní bázi s vámi komunikujeme a bavíme se o jednotlivých krocích

  .
 5. 5

  Práce je hotová, vy jste happy, my jsme happy, všichni jsou happy.

Chcete pomoct se svým projektem?

Máte zájem s námi spolupracovat?